Najczęściej zadawane pytania

Czas realizacji zamówienia jest zależny od jego wielkości oraz ogólnej ilości zamówień. Zazwyczaj wynosi on od 48h do 5 dni roboczych.

W przypadku produktów z personalizacją projekt wysyłamy w ciągu 24h. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.

W przypadku bardzo dużej ilości zamówień zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji o czym poinformujemy państwa mailowo lub telefonicznie.

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 20zł niezależnie od wielkości zamówienia.

Oczywiście! Wykonujemy dowolne przedmioty metodą druku lub graweru laserem. Akceptujemy jednak wylącznie projekty wektorowe (.cdr, .pdf, .eps, .svg). W przypadku chęci realizacji własnego projektu prosimy o kontakt telefoniczny.

Oczywiście, jesteśmy w stanie przygotować coś właśnie dla Was na ten wyjątkowy dzień! Więcej informacji otrzymacie kontaktując się z nami telefonicznie.

Jak najbardziej! W takim przypadku prosimy w formularzu z uwagami do zamówienia poinformować o chęci otrzymania przesyłki za pomocą paczkomatu oraz podać jego numer np. LUB01A. Listę dostępnych paczkomatów znajdziesz tutaj.

START

X